Zostań bohaterem ekranu! Rusza casting do „Ben 10 Wyzwanie”

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody, zdrowa rywalizacja i duża dawka śmiechu - to wszystko czeka na uczestników teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. Właśnie wystartował casting dla drużyn, które pojadą na nagrania do Madrytu i tam przeżyją niezapomnianą przygodę z bohaterem Cartoon Network.

„Ben 10 Wyzwanie” to najnowszy teleturniej Cartoon Network, który w lipcu i sierpniu zostanie rozegrany w Madrycie. Uczestnicy zabawy będą mogli poczuć się jak Ben Tennyson i przekonać się, jak działa jego magiczny zegarek Omnitrix. Czekają na nich zadania sprawnościowe i testy wiedzy o kreskówce. Stacja właśnie rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń dzieci i ich opiekunów, którzy chcą wziąć udział w programie, wyjechać na nagrania do Hiszpanii i przeżyć wielką przygodę.

Aby wziąć udział w castingu dziecko musi znać kreskówkę Ben 10 i skompletować trzyosobową drużynę, w skład której oprócz niego będzie wchodziło jeszcze jedno dziecko (brat, przyjaciel, kuzyn, kuzynka) oraz jedna osoba dorosła powyżej 18 roku życia, blisko spokrewniona z jednym dzieckiem (rodzic, opiekun, dziadek, babcia , starszy brat lub siostra). Do udziału w teleturnieju mogą się zgłaszać dzieci w wieku od 8 do 11 lat.